fbpx
Події
Фотограф став свідком вбивства посла Росії і розповів подробиці

Одним зі свідків вбивства російського посла в Анкарі Андрія Карлова став фотограф агентства Associated Press Бурхан Озбіліджі. Як пише агентство, фотограф випадково потрапив на подію, бо вона була по дорозі додому з роботи. Озбіліджі прибув на місце події у той момент, коли посол Карлов почав виголошувати промову. Тоді фотограф присунувся ближче, аби зробити кілька фото.

Фотограф розповів, що посол говорив спокійно та зворушливо про свою батьківщину. Після цього пролунали кілька пострілів, серед людей почалася паніка.

Читайте також: З’явилося відео моменту розстрілу російського посла

“У мене пішло кілька секунд на те, щоб усвідомити те, що трапилося: поруч зі мною померла людина, життя зникло на моїх очах”, – пригадує він.

Озбіліджі вдалося зробити кілька світлин з місця події.

Я думав: “Я тут. Навіть якщо я отримаю поранення або мене вб’ють, я журналіст і маю виконувати свою роботу, хоча я міг би втекти, не зробивши жодної світлини. Але тоді я не зміг би відповісти, якби мене запитали: “Чому ти не зробив фото?”– зазначив Озбіліджі.

“Коли я повернувся в офіс відредагувати фото, я був шокований, коли побачив, що стрілець стояв прямо за послом під час його виступу – прямо як друг або охоронець”, – сказав він.

Читайте також: Розкрито страшне послання вбивці російського посла в Туреччині

Джерело.

Related Post

facebook