Дозвілля
Філатов поганяв дружину і невістку вулицями Дніпра

У неділю, 22 травня, у Дніпрі відбулися перші в історії міста змагання з напівмарафону – INTERPIPE Dnipro Half Marathon. У них взяли участь понад 1,3 тис бігунів з 9 країн світу.

У програмі напівмарафону було чотири дорослих забіги – на 21, 10, 5 і 2 км, і забіги для дітей на 1000, 500 і 100 м. У рамках змагань провели також благодійний забіг на 2 км.

Мер Дніпра Борис Філатов наголосив, що спортивну подію вдалося провести на європейському рівні. Він зазначив, що восени в місті планують організувати повноцінний марафон.

“Сподіваємося, що вже восени ми організуємо марафон. Буде набагато більше учасників. Це дуже важливо для міста. Вчора я провів робочу зустріч з першим заступником міністра молоді та спорту України Ігорем Гоцулом. І коли він побачив рівень організації, сказав, що вони будуть допомагати з проведенням змагань в місті, зокрема, коштами з державного бюджету”, – зазначив Борис Філатов.

“Тепер моя улюблена дистанція проходить через місто на Дніпрі”, – говорить Сергій.Найдовшу дистанцію – 21 кілометр – першими подолали 29-річна Анна Печко з Дніпра і 35-річний Сергій Оксенюк з Луцька. Дніпровська спортсменка займається бігом з 12 років, є майстром спорту з бігу на 3 тис метрів з перешкодами та завжди мріяла перемогти в рідному місті. Сергій Оксенюк – неодноразовий учасник європейських марафонів. Каже, в Дніпро їхав перемагати.

У змаганнях взяли участь рідні міського голови Бориса Філатова: дружина Марина вийшла на дистанцію 21 км, племінник і невістка пробігли по 10 км, а дочка і племінниця – по 5 км.

“Восени марафон будуть бігти працівники мерії на чолі з мером”, – написав Борис Філатов на своїй сторінці в мережі Facebook.

Призовий фонд INTERPIPE Dnipro Half Marathon – 23 тис грн. Глава Дніпра подякував учасникам та спонсорам, поліції і комунальним службам міста за їхній внесок у проведення змагань.

Читайте також: Досягнення та провали українських реформаторів (Інфографіка).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook