fbpx
Здоров'я
Фахівці повідомили, які продукти не варто їсти після 30-ти

Фахівці інституту харчування США висловили думку про те, які продукти бажано виключити з раціону харчування людям старше 30 років. Їх регулярне вживання шкодить здоров’ю та може привести до передчасного старіння організму, пише Радіо Максимум

Як стверджують медики, одним з найбільш небажаних продуктів є цукор.

Якщо ви хочете бути здоровими та виглядати свіжо і молодо, то виключіть зі свого раціону цей небезпечний продукт. Річ у тім, що цукор та інші солодощі призводять до пошкодження волокон колагену й еластину. А це негативно впливає на стан шкіри, сприяє появі передчасних зморшок.

Також дієтологи рекомендують відмовитися від хлібобулочних виробів з білого борошна, здоби та інших продуктів з борошна вищого сорту. Ці продукти сприяють формуванню зайвих жирових відкладень. А з віком, через зниження активності метаболізму, цей процес ускладнюється.

Крім цього фахівці радять уникати вживання всіляких соусів, особливо кетчупу та майонезу промислового виготовлення. Ці продукти містять шкідливі хімічні добавки.

На думку дієтологів, після 30 років треба утриматися від вживання макаронних виробів. Глютен, яким багаті ці макарони, часто погано перетравлюється та засвоюються.

Солодкі газовані напої фахівці також наполегливо рекомендують виключити зі свого раціону. Цукор, смакові добавки, барвники та інші шкідливі компоненти здатні спровокувати небажані зміни в організмі. Вони небезпечні для печінки, нирок, підшлункової залози та серця.

Продовжують список фабричні кондитерські вироби. Цукерки, шоколад, торти та тістечка, що містять велику кількість цукру і трансжирів. Дієтологи рекомендують замінити магазинні солодощі свіжими фруктами, ягодами та медом.

Читайте також: ПEКEЛЬНИЙ ХАРАКТЕР: СПИСОК НАЙСКАНДАЛЬНІШИХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Список цих продуктів невеликий, тому кожному, хто хоче виглядати свіжо і молодо, а також відчувати себе здоровим, варто виключити їх зі свого раціону.

Related Post

facebook