Політика
Ерік Найман про корупцію найвищого рівня

В Україні уряд невиправдано завищив ціну на газ для населення. Про це економічний експерт Ерік Найман пише на своїй сторінці в Facebook.

«Україна знову підвищила ціни на газ для населення. При цьому вся ціна базується на імпортному газі, а газ внутрішнього видобутку, по суті, дає надприбутки НАКу і наближеним до нього кланам », – зазначив він.

Найман нагадує, що з 1 травня 2016 року загальна ціна газу для населення складе 6877 грн. за куб., в тому числі 4849 грн. за куб вартість імпортного газу.

«Це дає імпортну ціну $ 192 за 1000 куб. газів. І це при тому, що з початку року ціни на газ впали більш ніж на 30%, а середня контрактна ціна російського газу на кордоні Німеччини в березні склала $ 147 за тисячу кубів, а зараз ще нижче.

Тобто на населення України не тільки переклали весь імпорт газу (а газ внутрішнього видобутку дістався кланам), але навіть цю ціну безбожно завищили. Цікаво, чи знизять ціни на газ з початком опалювального сезону. Підстави для цього буду прості – влітку ціни на газ в Європі очікуються на рівні вже $ 100 за тисячу кубів. Тобто ВДВІЧІ (!) Нижче, ніж встановлена зараз для українців. Якщо чесно, я не вірю в таку щедрість української влади. Адже мова йде про корупцію найвищого рівня », – підкреслив він.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook