fbpx
Дозвілля
Епатажна Монро підсумувала рік пікантним фото

Українська епатажна травесті-діва Монро з’явилась в новому цікавому образі, чим в черговий раз здивувала та захопила своїх шанувальників.

Монро вирішила, так би мовити, підвести підсумок року, що минає, і прикрасила свою сторінку в соцмережі вельми пікантним фото – на чорно-білому знімку епатажна діва зображена повністю оголеною.

Як видно з коментарів, шанувальники просто в захваті від нового образу Монро і закидують її різного роду компліментами.

Що ж до підсумків року, то Монро оцінила для себе, 2016-й в цілому, позитивно. Травесті-діва зазначила, що їй додали сил ті люди, які їй заздрили і не вірили в її успіх, вони стимулювали Монро до подальшої роботи і розвитку.

Також Монро висловила надію, що наступний рік стане для неї ще більш насиченим.

Читайте також: Британець прославився на всю Україну, приїхавши на Lamborghini в зимові Карпати (відео)

Клёвый был год! Интересный, насыщенный событиями, которые, кстати, сама себе и создавала. Встречи, знакомства, расставания, куда без них. Но вроде без серьезных потерь и трагедий. Можно было бы еще активнее крутиться, но уж как получилось!✌ Сегодня, подводя итоги, хочется сказать спасибо тем, кто не верит в успех, кто сомневается и критикует. Вы, порой, не понимая, являетесь главным стимулом!😜 Ну а тем, кто продолжает двигаться со мной в одном направлении я хочу обнять и подтолкнуть вперед, к новым свершениям! Любите жизнь и #живитевкусно, то ли еще Будет! #новыйгодкнамидет #неугомоннаямонро

Світлину опубліковано користувачем Diva Monroe (@monritta)


Джерело.

Related Post

facebook