Авто
Експерт розповів, як прибрати з українських доріг п’яних водіїв

В Україні необхідно посилювати відповідальність за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, що призвело до ДТП, що спричинило за собою смерть або травмування потерпілих.

Таку думку в прямому ефірі “Обозревателя” висловив адвокат Яків Гольдарб.

“На мою думку, відповідальність за ДТП в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило за собою смерть потерпілих або травми, необхідно посилювати. Репресивні заходи дають свій результат. Нещодавно бачив відеоролик про те, що в якийсь із східних країн застосовують фізичне покарання до таксиста , який дозволив собі сісти за кермо напідпитку. Його різками пороли трошки. Але статистика їх поліцейських говорить про те, що це допомагає “, – зазначив юрист.

Гольдарб підкреслив, що потрібно також в роботі з українськими водіями вдаватися до превентивних заходів, попереджати їх про відповідальність за водіння в нетверезому стані.

“Повинен бути симбіоз: від профілактичних заходів до найсуворішого покарання без можливості умовно-дострокового звільнення, звільнення з так званого закону Савченко. Щоб люди знали, що алкоголь за кермом – це довга-довга в’язниця. В Україні це загрожує тим, що людині буде важко влаштувати своє життя в подальшому і погіршенням стану здоров’я “, – вважає він.

Юрист також зазначив, що в 2016 році в Україні зросла кількість дорожньо-транспортних пригод, і це не в останню чергу пов’язано з тим, що тепер поліція перестала людей зупиняти без явного порушення правил дорожнього руху, що розслабило водіїв. Почастішали випадки водіння в нетверезому стані.

“За 2015 рік відбулося близько 135 тисяч ДТП. Загинули близько 4 тисяч чоловік. При цьому було травмовано близько 31 тисяча чоловік. За перші чотири місяці 2016 року відбулося 44 тисячі аварій, що свідчить про те, що кількість аварій зросла в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року на 13-14%. за цей час за 2016 рік загинуло близько 900 осіб і 9 тисяч осіб травмовано “, – пояснив він.

Читайте також: ДТП В ВАСИЛЬКОВІ: ВОДІЯ “ВАЗА”, ЯКИЙ ЗБИВ ДІВЧАТ, ЗААРЕШТУВАЛИ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook