fbpx
Дозвілля
Ексклюзив. Віталій Козловський захопився Раміною (відео)

Український співак Віталій Козловський, який шокував перевтіленням на Кончіту Вурст, розповів, що їх пов’язує із зіркою Playboy Раміною Есхакзай. Cпільні світлини молодих людей активно обговорювалися в Мережі. Виявилося, що артист давно помітив дівчину на обкладинці чоловічого глянцю Playboy і забажав зняти її в своєму кліпі.

“Прем’єра кліпу відбудеться вже днями, а з Раміною ми спілкуємося більше, ніж тісно. Мені подобаються не тільки її зовнішні дані, але і її розум, погляди на життя, глибина міркувань. Нам є про що поговорити”, – переконує Козловський.

“Історія з Раміною закрутилася дуже швидко. Одного разу, відпочиваючи між зніманнями, я переглядав журнали і на обкладинці одного з них побачив її. Відразу відзначив про себе, що дівчина дуже цікава і запам’ятовується. І вирішив, що ми з нею обов’язково повинні познайомитися. А оскільки коло моїх контактів досить широке, то швидко знайшлися спільні знайомі – і вже через пару днів ми з Раміною повечеряли разом. У цей час я якраз перебував у пошуку героїні для нового кліпу і зрозумів, що ніхто не підійде на цю роль краще, ніж Раміна. Адже щоб зіграти в кадрі пристрасть природно, потрібно і в житті її теж відчувати”, – натякнув співак на наявність більше, ніж дружніх почуттів до красуні.

Однак, Віталій вирішив не відкривати всіх карт стосовно роману із Раміною та додав, що поділиться із громадськістю тільки тоді, коли в його  житті “відбудуться по-справжньому значущі події – весілля або народження дитини”. “А поки всі деталі свого особистого життя хочу зберегти для себе, як найпотаємніше”, – підсумував артист.

Читайте також: Адель заспівала в пам’ять жертв терактів у Брюсселі (відео)

Джерело.

Реклама