fbpx
Події
Джемілєв зізнався про розмову з Путіним перед анексією Криму

Перед анексією Криму в 2014 році президент Росії Володимир Путін розмовляв по-телефону з одним із лідерів кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим і запевняв його, що захистить права кримських татар.

Про цей факт в інтерв’ю виданню “Апостроф” розповів сам Джемілєв.

Він додав, що Путін також обіцяв вирішити соціальні проблеми кримських татар.

Коли я розмовляв з Путіним по-телефону за 4 дні до референдуму, він мені теж говорив про те, як ощасливить кримських татар, обіцяв соціальні проблеми всіх кримських татар вирішити протягом декількох місяців і говорив, що Росія – велика країна, вона за кілька місяців зробить більше, ніж Україна за 23 роки своєї незалежності,
– зазначив лідер кримськотатарського народу.

У відповідь на це Джемілєв подякував Путіну і наголосив, що кримські татари перебувають у скрутному становищі в основному через те, що Росія свого часу вчинила геноцид кримськотатарського народу і депортувала корінне населення.

“А з приводу надання допомоги, потрібно вирішувати не зі мною, а з керівництвом України. Потрібно сідати за стіл переговорів. А щоб сідати за стіл переговорів і щоб переговори були продуктивні, вам потрібно негайно вивести війська з нашої території”, – заявив політик.

Читайте також: ДИВА НЕ СТАЛОСЯ: В КИЄВІ ПОМЕР ХЛОПЧИК, ЯКОГО ВИКИНУЛИ З ВІКНА

А ось ми подивимося, референдум через чотири дні буде,
– сказав Путін тоді.

Також, за словами Джемілєва, того ж дня президент Росії говорив, що жодних військовослужбовців Росії в Криму немає.

Джерело.

Related Post

facebook