Дозвілля
Джамала про українсько-російський конфлікт: я знаю, що ми переможемо

Україна все одно переможе у війні з Росією, яка триває вже два роки.

Про це заявила співачка Джамала під час зустрічі з переселенцями 27 червня у Львові.

Джамала зізналася, що дуже любить співати для українських військових, які захищають нашу країну на Сході. А також анонсувала цілу серію концертів і зустрічей з військовими і переселенцями з Криму і Донбасу. Найближча така зустріч буде 5 липня в Краматорську.

“Ці люди дозволяють мені перемагати, вони дозволяють мені розповісти про таку Україну, про яку не знають мас-медіа. Адже завдяки пісні можна розповісти набагато більше, ніж може розповісти будь-який журналіст. І для мене дуже важливо співати саме для них”, – сказала Джамала.

Співачка також зізналася, що після тріумфу на Євробаченні її життя дуже змінилася і стало ще більш насиченим. Перемога дозволила втілити в життя найнеймовірніші мрії дитинства.

“Я не могла навіть мріяти про те, що я колись буду сидіти в лондонському офісі Universal Music Group з директором цієї компанії і що вони будуть видавати мій альбом в Європі, а вже через дві тижні – в США. Я просто ніколи навіть про це не замислювалася “, – сказала Джамала.

Також вона зізналася, що не ставила перед собою мету когось здивувати або комусь щось довести піснею про депортацію її народу.

“Я співала свою історію, історію кримських татар, я співала про свій біль. І якщо вона знайшла відгук в серцях європейців, я їм можу тільки подякувати за це”.

Читайте також: НАДЗВИЧАЙНО! ДЖАМАЛА ПРЕЗЕНТУВАЛА ВІДЕО-ВЕРСІЮ СВОГО ІНТИМНОГО АЛЬБОМУ “ПОДИХ”

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook