fbpx
Події
Дипломат намагався вивезти до Угорщини майже 60 тисяч пачок сигарет

У пункті пропуску “Лужанка” на кордоні з Угорщиною запобігли спробі переміщення через держкордон майже 60 тисяч пачок сигарет, передає ГУ УКРІНФОРМ в Закарпатській області.

Як повідомляється, вчора, 21 травня, для здійснення митного контролю громадянин України надав дипломатичний паспорт, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і лист одного з посольств України про те, що в автомобілі перевозиться дипломатичний вантаж, який не підлягає контролю.

“Через тоновані вікна митники не змогли візуально оглянути вантаж без відкриття авто. Тому в присутності співробітників УСБУ в Закарпатській області громадянину запропонували надати можливість здійснити візуальний огляд його автомобіля” VW Transporter “. Але водій заявив, що в транспортному засобі знаходиться дипломатичний вантаж і без дозволу і присутності представника МЗС відмовляється надавати доступ “, – розповіли в ГФС.

Надалі, при огляді автомобіля виявили, що в салоні і конструктивних порожнинах правої та лівої стінок кузова автомобіля знаходяться 56 тисяч 890 пачок сигарет вітчизняного виробництва з акцизними марками України.

Таким чином, українець намагався вивезти сигарети на загальну суму 620 тисяч 911 гривень.
Складено протокол про порушення митних правил, сигарети і транспортний засіб, загальною вартістю 881 тисяч 84 гривні – вилучили. Від дачі пояснень громадянин відмовився.

Читайте також: ПОРОШЕНКО: МОСКАЛЬ ПРОДОВЖИТЬ БОРОТЬБУ З КОНТРАБАНДОЮ В ЗАКАРПАТТІ

контра_1

контра_2

контра_3

Джерело.

Реклама