Події
Дядько Вороненкова розповів про загадкову смерть батька екс-депутата

Бабусі Вороненкова не повідомляли про смерть колишнього парламентарія. Рідний дядько вбитого в Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова пам’ятає його як відчайдушну і напористу людину.

Про це дядько Вороненкова Віктор, який проживає в Нижньому Новгороді (РФ), розповів “Сегодня”.

“Я прийшов на роботу, а мені кажуть, що Дениса вбили в Києві, – розповів виданню Віктор. – Він взагалі в житті мало кому розповідав про себе. Але знаю, що Денис допомагав розслідувати загадкову загибель свого батька, теж військового. Він керував військкоматом. Суть тієї трагедії була в тому, що його батько загинув у пожежі. Можливо, це був підпал, Денис допомагав як міг розслідуванню. Смерть батька сталася давно, років 6-7 назад. Про самого Дениса можу сказати, що це була людина відчайдушна, напориста, любив доводити свою правоту. Практично нічого не боявся… ”

Сусідка Вороненкова, яка доглядає за їх 92-річною бабусею в Новгороді, додала, що про смерть Дениса старенькій не повідомляла, оберігаючи її здоров’я.

Читайте також: Довідка: Хто такий Вороненков і що він робив в Україні

Як повідомлялося, сьогодні в Києві в результаті стрілянини загинув колишній депутат російської Держдуми Денис Вороненков, який прийняв українське громадянство і дав свідчення проти президента-втікача Віктора Януковича.

Відомо, що вбивця Вороненкова був затриманий в результаті поранення після перестрілки.
Примітно, що Вороненков загинув в річницю смерті колишнього російського олігарха Бориса Березовського. Президент Петро Порошенко назвав вбивство Вороненкова актом державного тероризму з боку Росії.

Реклама

Related Post

facebook