Події
ДТП у Василькові: родичі загиблих дівчаток розповіли подробиці жахливого дня

У день страшної аварії Настя Аврамишина і Діана Городнічук, які стали жертвами ДТП у Василькові на Київщині, гуляли разом з тіткою.

Про це повідомляють “Факти“.

“Почалися літні канікули. Вранці Настя прийшла до нас в гості, і ми разом пішли на прогулянку. Зі мною був трирічний син Коля, якого дівчатка любили няньчити… Ми були на дитячому майданчику біля будинку моєї подруги. Настя і Діана разом з Колею каталися на гойдалках”, – говорить Ольга Городнічук, тітка загиблої Діани.

Потім, за її словами, вони пішли на інший дитячий майданчик, а незабаром вирішили розходитися.

“А дівчатка на велосипеді (удвох на одному) захотіли поїхати попереду нас. “Тітко Олю, я довіряю тобі свій планшет, – сказала Діана. – З ним їхати незручно”. “А я – свій телефон!” – підскочила Настя і простягнула мені свою мобілку. Поцілувавши Колю, дівчатка сіли на велосипед і поїхали.. І раптом пролунав страшний гуркіт, ніби вибух. Здавалося, земля здригнулася. “щось вибухнуло”, – сказала я подрузі. “Ні, – відповіла вона. – Олю, діти!” Ми підбігли ближче і побачили, що дівчаток збила машина”, – згадує жінка.

Ольга каже, що на місці ДТП “стояла хмара пилу і піску”.

“Крізь нього я побачила страшну картину. На землі лежала Дианочка, вже вся синя. Вона була мертва. А поруч з нею Настя, яка дивилася на мене в упор. Коли я підбігла ближче, Настуся простягнула мені ручку – мабуть, щоб я допомогла їй встати. Але у неї з рота пішла кров… Коли о 20:22 я викликала швидку, люди сказали, що вже подзвонили – мовляв, лікарі ось-ось приїдуть. Але навіть о 20:39 (я робила ще один виклик, тому запам’ятала час ) їх не було. Настя ще дихала. Коли лікарі, нарешті, приїхали, вони її забрали, а до Діани навіть не підійшли – сказали, що за нею приїде інша швидка. Мабуть, вони відразу зрозуміли, що вона мертва”, – розповіла Ольга.

За її словами, вона добре знала обох дівчаток.

“Діана – моя племінниця. Настя жила по сусідству. Вони були не розлий вода. Років вісім тому Настина сім’я переїхала до Василькова. Дівчатка відразу подружилися, і весь вільний час проводили разом. Ви звернули увагу, що навіть зовні вони схожі? Обидві маленькі, худенькі, з довгим світлим волоссям. Як лялечки. Незадовго до смерті дівчинки написали на спільній фотографії: “Навіки разом”. Ця фотографія і зараз стоїть в кімнаті Діани…” – говорить Ольга.

“Ховали дівчаток разом. Страшно було купувати для них ці маленькі весільні сукні, згадувати, як вони планували свої літні канікули… Вони були як одне ціле. Якщо і сварилися, то відразу мирилися. Настя займалася легкою атлетикою, а Діана захоплювалася англійською. Вони ще не знали, ким хочуть стати, але точно знали одне: що будуть разом”, – розповів рідний брат Насті Аврамишинаої Ростислав.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook