fbpx
Політика
Добра новина, полонений офіцер живий, здоровий та нагороджений

Відео з полоненим українським військовим, який на допиті у бойовиків проявив надзвичайну мужність і відмовився з ними співпрацювати, облетіло мережу.

Українців цікавило, хто цей боєць і яка подальша його доля. Правозахисники дали відповіді на ці питання – повідомив у мережі Сергій Наумович.

«Друзі, все супер! Герой живий, звільнений, нагороджений!» – повідомив Наумович.

На сайт Міноборони України  вказано, що це старший лейтенант Павло Котенко, який в 2012 році закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за спеціальністю «Управління діями підрозділів танкових військ».

Наум

Також зазначається, що за указом президента України № 473 від 13.08.2015 р «за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі» він був нагороджений орденом «За мужність» третього ступеня.

Нагадаємо, 5 лютого повідомлялося, що в мережу виклали відео з допитом полоненого бойовиками українського офіцера, який не змінив присяги на вірність Україні, коли потрапив до рук бойовиків. Молодий боєць не злякався погроз розстрілу і не погодився на умови терористів.

Нагадаємо нещодавно у мережі поширили відео з допиту офіцера ЗСУ.

Джерело.