Світ
Дружині піаніста Холоденка висунули звинувачення у вбивстві дітей

Жінка намагалася накласти на себе руки після смерті дітей.

Дружині українського піаніста Вадима Холоденка Софії Циганковій в США висунули звинувачення у вбивстві двох доньок, повідомляють американські ЗМІ.

“У нас є підстави вважати, що вона скоїла вбивства”, – заявив начальник поліцейського управління Бенбрук (штат Техас) Девід Бебкок.

Софія наразі перебуває у шпиталі. Поліція твердить – жінка спершу вбила дітей – і цьому у правоохоронців є беззаперечні докази, а далі калічила себе ножем. В цьому стані ії і знайшов ії чоловік, Вадим Холоденко. Поліція залишає ії в лікарні і щойно ії фізичний та моральний стан покращиться, ії заарештують і доставлять у в’язницю округу Таррант.

Читайте також: У США знайдені мертвими маленькі діти українського піаніста Холоденка.

Нагадаємо, в приватному будинку в Бенбруку, де жила Циганкова, 17 березня були виявлені тіла дітей – п’ятирічної Ніки і однорічної Мікели. Там же була знайдена їхня мати з ножовими пораненнями. Жінку доставили в лікарню.

Саме Холоденко виявив дружину і тіла дітей. Піаніст підозрюваним не є.

За попередніми даними, Циганкова є громадянкою РФ, як і старша дочка Ніка.

За інформацією ЗМІ, Холоденко і Циганкова перебувають в процесі розлучення.

У США тим часом заговорили про «прокляття Вана Кліберна».

Так, південноафриканський піаніст Стівен де Гроті, що став переможцем цього музичного змагання в 1977 році, в 1985 році пережив авіакатастрофу, отримавши множинні пошкодження – в тому числі легенів та аорти. І помер чотири роки по тому від СНІДу у віці 36 років.

Переможець конкурсу імені Вана Кліберн 1985 року – бразилець Жозе Фегалі – застрелився в грудні 2014 року в віці 53 років.

Радянський піаніст узбецького походження Олексій Султанов виграв конкурс Вана Кліберна в 1989 році. Згодом він переніс два інсульти, в результаті чого у нього паралізувало ліву сторону тіла. Він помер в Форт-Уерт у віці 35 років в 2005 році.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook