Політика
Другу в Росії людину зустріли у Севастополі фарбованою землею

До приїзду прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва в окупований РФ Севастополь місцева “влада” пофарбувала землю в колір трави.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook російський бізнесмен, засновник рекламно-девелоперського агентства iCube, блогер Ілля Варламов, опублікувавши відповідне фото.

“Сьогодні до Севастополя приїхав Дмитро Медведєв. Зустрічають його фарбованої землею у Нахімовського училища”, — повідомив блогер.

Читайте також: Горбачову “повернули” Крим: опубліковано фото.

“Коли він до нас приїжджав в Новокузнецьк, в Кемеровську область, перекривали всі дороги по центру, а вздовж тротуарів пускали спеціальних людей — добре одягнених, з діточками там, щоб коли він їхав, радів щастю людей, що живуть в ж**і світу”, “Це не фарба. Це добриво. А підмальоване для того, щоб було видно, де вже розбризкано. Так у багатьох країнах роблять” “А на пляжах — засмагають… манекени? Звезені з усього Криму”, — коментують знімок інші користувачі Facebook.

Як повідомляє ТАСС, в окупованому Криму Медведєв проведе три дні, там він має намір зустрітися з учасниками праймеріз “Єдиної Росії” і відвідати форум “Здоров’я людей — основа успішного розвитку Росії”.

Читайте також: У Путіна оцінили відео з нецензурною піснею про нього від херсонського губернатора (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook