Дозвілля
Друга серія «Ігри престолів»: Джон Сноу все-таки живий

Якщо перша серія шостого сезону популярного серіалу каналу HBO розчарувала шанувальників, то друга дала їм очікуване воскресіння Джона Сноу – позашлюбного сина Неда Старка, який полюбився глядачам.

Раніше актор Кіт Харінгтон, який зіграв Сноу, у всіх інтерв’ю стверджував, що його герой мертвий безповоротно і переконував усіх, що втомився від ролі. Однак у фіналі другого епізоду «Дім» Джона Сноу воскресила за допомогою магії Червона жінка.

Прем’єра другої серії шостого сезону відбулася 1 травня. Кіт Харінгтон вже дав інтерв’ю закордонним ЗМІ, де приніс вибачення фанатам за обман.

Також у другій серії показали інших героїв – Сансу Старк і Брана Старка, який як і раніше знаходиться в лісі і не здатний пересуватися самостійно.

У другій серії Тіріон Ланістер намагається потоваришувати з двома драконами, що залишилися без господині, щоб взяти під контроль місто. Сама Дейнеріс Таргаріен в другій серії не з’являється.

Наступна серія шостого сезону вийде через тиждень. Новий сезон «Ігри престолів» вийшов раныше чергової книги Дж. Мартіна, а тому передбачити його сюжет практично неможливо.

Однак, очікування фанатів справдилися – шанувальники героя Джона Сноу до останнього вірили в його повернення з мертвих, що в результаті і сталося.

Також всіх цікавить доля драконів і Дейнеріс, але про це буде розказано вже в наступній серії. Ще один популярний персонаж – Ар’я Старк. У другій серії її сліпий послух закінчується.

Примітно, що за дві перші серії не загинув поки ніхто з першорядних героїв, а тільки ті, що вважалися другорядними і не грали великої ролі в сюжеті. Це може говорити про те, що творці проекту орієнтуються не стільки на непередбачуваність сюжету Мартіна, скільки на інтерес глядачів. І найкраще тому підтвердження – воскресіння Джона Сноу. Таким чином, персонажі, найбільш улюблені глядачами, мають своєрідну страховку від усіх нещасних випадків.

Читайте також: У НОВОМУ СЕЗОНІ “ГРИ ПРЕСТОЛІВ” ГЛЯДАЧІ ПОБАЧАТЬ НАЙМАСШТАБНІШУ БИТВУ В ІСТОРІЇ ТБ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook