Політика
Друг Путіна назвав ім’я наступника президента РФ

Друг Путіна Олексій Венедиктов назвав головне завдання Росії на сьогодні, а також озвучив ім’я можливого наступника Володимира Путіна. Так, з його слів – головне завдання РФ – максимальне знезараження стику імперій, щоб не було збитих літаків, інформує replyua.net. Також у балтійській пресі з’явилися найбільш яскраві думки одіозного Венедиктова, серед яких міркування про наступника Єльцина, що плавно переходять у міркування про наступника Путіна.

Єльцин вибрав Путіна, розповів Венедиктов, тому що після падіння рейтингів оточення провело дослідження і з’ясувало, яким бачать наступного президента РФ росіяни. – Потрібен був молодий, непитущий, спортивний. Спочатку зупинилися на Бордюжі, потім на Степашині, потім був Олексієнко, і тільки після цього обрали Путіна, – стверджує він.

Читайте: “Зачекайте шашкою махати!”. У Путіна розповіли чи поїдуть на Євробачення в Україну

Щодо спадкоємця нинішнього глави Кремля Венедиктов заявив, що це буде, швидше за все, Медведєв, тому що в СРСР завжди обирали після сильного правителя – блазнів. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін не піде на самогубство. А пошук наступника свідчить про підрив президентської вертикалі.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook