fbpx
Політика
Дракон оголить ікла: Новодворська в 2014 році напророкувала сварку Росії з Китаєм

Російський правозахисник і політик Валерія Новодворська ще в 2014 році заявила, що Росію чекає масштабний конфлікт з Китаєм, в якому Москва програє Пекіну. Відповідна стаття опублікована на сайті “Грани.Ру”.

За словами автора, співпраця з КНР стане непосильним завданням для Кремля.

“На сході ми вляпалися в китайську головоломку. Головоломку в тому сенсі, що ми там зламаємо собі шию. Слабка, нікчемна Росія, втративши опору на Заході, швиденько стане не придатком, а гірше: колонією Китаю. Китай панькатися з нами не буде”, – йдеться в тексті.

Новодворська нагадала, що мезальянс Москви з Пекіном стане “останньою пригодою” для РФ.

“На півночі у нас білі ведмеді, на півдні – суцільна червона пустеля ненависті, бо всім – і Кавказу, і Середній Азії, і Тибету, якому ми навіть не поспівчували, – ми заподіяли якесь зло. На заході ми огидно і зрадницьки напали на Україну, і ця війна назавжди позбавила нас довіри і поваги цивілізованих народів, від Швеції до Австралії, від Канади до Чилі”, – описала вона реальний стан Росії на міжнародній арені.

“І ось під це щось держава, якій так потрібен наш Далекий Схід, Путін кидає Росію! Тут і ядерна зброя нам не допоможе. Путін зрадив країну на тисячоліття вперед”, – наголошується в тексті.

Читайте також:  Китай сунув свої ракети під ніс Путіну

Джерело.

Related Post

facebook