Без рубрики
Довідка про вагітність поштою: журналісти розкрили новий вид шахрайства

Журналісти з’ясували, як можна отримати довідку для відстрочки від військової служби, прикриття прогулів і навіть довідку про шлюб. Про це повідомляють “Подробиці“.

Документ можна просто купити в інтернеті на спеціальному сайті.

На сайті шахраїв можна придбати собі медичну довідку без контакту з медустановою. Достатньо просто перевести гроші на інтернет-гаманець і отримати необхідний документ поштою.

Журналісти залишили заявку на довідку про вагітність і вказали конкретний термін – 4 тижні, також залишили контактний телефон. Через кілька хвилин їм передзвонили і прийняли замовлення без зайвих питань.

Вже через два дні готовий липовий документ надійшов поштою з усіма підписами і штампом Шевченківської поліклініки районної лікарні міста Києва.

Однак з’ясувалося, що такої поліклініки вже немає, а замість неї “Консультативно-діагностичний центр”. Як, власне, і лікаря.

“Тут такого немає лікаря. Шевченківської районної у нас немає. У нас відбулася реорганізація в 2013 році. Вже немає такого закладу як ЦРП – всі поліклініки вони реорганізовані і стали чи консультативно-діагнозтичними центрами або центрами первинної медико-санітарної допомоги”, – говорить Наталя Берікашвілі, директор КНП “Консультативно-діагностичний центр” Шевченківського району Києва.

Печатка теж виявилася липовою.

На шахрайському сайті є ліцензія, надана Міністерством охорони здоров’я. На підставі якої фірма “Медекспрес” здійснює свою діяльність. Але в міністерстві про цю фірму нічого невідомо.

Залишилися тільки контактні дані людини, яка відправляла довідку. Журналісти передали справу до правоохоронних органів.

Читайте також: Як з шахрая перетворитися в “героя” або забрати в «СБЕРБАНКУ РОСІЇ» (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook