fbpx
Світ
Допит няні Гюльчехри Бобокулової (відео)

Відео допиту няні-вбивці з Узбекистану.

“Це по-людськи?” – Задала риторичне питання підозрювана в жорстокому вбивстві дитини в Москві громадянка Узбекистану Гульчехра Бобокулова.

На першому допиті жінка розповіла про свої біди.

“Після розлучення з першим чоловіком жила в цивільному шлюбі. Трьох дітей від першого шлюбу відібрали родичі.”, – Поскаржилася жінка.

Гюльчехра Бобокулова розповіла: після розлучення з чоловіком вона жила в цивільному шлюбі, чоловік на чотири місяці назад поїхав в Узбекистан, де у нього перша дружина.

“Він мене другою дружиною взяв, чотири місяці я його не бачила Ми з ним розлучилися, після третього сина він мене вигнав на вулицю Він живе в Узбекистані. Діти живуть в трьох сім’ях -… Один у чоловіка, другий – з моїм татом, третій -. у сестри чоловіка. І вони мене вигнали на вулицю “, – заявила жінка.

29 лютого, за версією слідства, Бобокулова обезголовила дівчинку, нянею якої була. Після цього вона підпалила квартиру в будинку на вулиці Народного Ополчення. Підозрювана була затримана. Слідство перевірить затриману на наявність в її крові психотропних речовин або наркотичних засобів. Також Бобокуловой належить пройти стаціонарну комплексну психолого-психіатричну експертизу. Вона повинна встановити осудність Гюльчехра Бобокуловой.

Няня з Узбекистану Гюльчехра Бобокулова, яку підозрюють в обезглавленні малолітньої дитини в Москві, перебувала на обліку в психоневрологічному диспансері. Їй був поставлений діагноз “шизофренія”. З весни Гюльчехра Бобокулову батьки намагалися оформити в психіатричну клініку і стежили за дочкою, додав дільничний в інтерв’ю газеті “Московський комсомолець”. Останній раз “няня з Узбекистану” провела в лікарні два роки. У 2000 році Гюльчехра Бобкулову на Батьківщині офіційно визнали неосудною.

Related Post

facebook