Дозвілля
Дочка Анджеліни Джолі і Бреда Пітта хоче змінити стать

9-річна Шайло мріє про візит до пластичного хірурга, дочка головного power couple Голлівуду Джолі-Пітт зростає справжнім шибеником:надає перевагу самурайським мечам ніж лялькам, замість суконь – хлопчачий одяг, і всіх знайомих просить називати її Пітер. Зоряні батьки такою поведінкою дівчинки нітрохи не стурбовані: Анджеліна Джолі і Бред Пітт не раз зізнавалися, що дають дітям повну свободу самовираження. Глава сімейства вважає, що дивацтва дочки – не більше ніж дитячі пустощі. Актор упевнений, що дівчинка подорослішає, стане більш жіночою і тоді прийме себе такою, яка вона є. Однак, схоже, для 9-річної особи це зовсім не гра: дізнавшись про можливість змінити стать і стати повноцінним хлопчиком, Шайло наполегливо просить батьків відвести її до пластичного хірурга, повідомляють західні ЗМІ.

Реакція Анджеліни Джолі на прохання дочки потрясла громадськість. За словами інсайдера, актриса спочатку спробувала звернути все в жарт, але не зумівши переконати дівчинку, вирішила не перешкоджати її бажанням. Варто відзначити, що Бред Пітт і його мати Джейн Пітт методи виховання Джолі не підтримують і всерйоз стурбовані ситуацією – батько і бабуся Шайло вважають, що пора бити на сполох. Втім, на даному етапі Анджеліна переконала чоловіка не втручатися і не тиснути на дочку.

«Шайло хоче бути хлопчиком. Тому ми коротко стрижемо їй волосся. Вона обожнює спортивні і строгі костюми з штанами. Прямо як справжній франт. Вона думає, що вона є одним із братів, – була відвертою актриса. – Думаю, в Шайло є всі задатки актриси. Я в дитинстві вбиралася і стрибала до одуру, прямо як вона!»

Примітно, що ідея про зміну статі прийшла малятку після перегляду реаліті-шоу Кейтлін Дженнер (в минулому Брюс Дженнер) I Am Cait. Шайло стала задавати матері питання, і Джолі вирішила нічого від дочки не приховувати. «Так Шайло загорілася ідеєю змінити стать», – розповів інсайдер.

До слова, потурання всім примхам дітей, які не вперше ускладнюють відносини зоряної матері з дочками: недавно прийомна дочка Джолі Захара виявила бажання виїхати до біологічної матері в Ефіопію.

Читайте також: Донька Віри Брежнєвої здивувала всіх своїми довжелезними штанами

Джерело.Dzoli

 

 

Related Post

facebook