fbpx
Політика
“Добре бути стадом”: російські студенти похвалили “мудрого вождя” Путіна (відео)

Росіяни, учасники акції, присвяченій “Дню народної єдності”, прийшли на хід, щоб висловити вдячність своєму “найкращому” президенту У п’ятницю, 4 листопада, в Москві на честь “Дня народної єдності” пройшло масову ходу по вулиці Тверській у бік Манежної площі , на якій для учасників ходи організували святковий мітинг-концерт. За даними російської поліції участь в ході взяли близько 80 тис. чоловік. Багато з них – студенти.

На одному з відео, опублікованому телеканалом “Дождь”, видно, що російські студенти організованими групами вийшли на мітинг. Правда, хто їх змусив це зробити – молоді люди не зізнаються. Втім, є і ті, хто щиро підтримує агресивну політику російської влади, зокрема, президента РФ Володимира Путіна. “Вождь моєї країни Володимир Володимирович – чудова людина. Подобається мені своєю мудрістю”, – сказав молодий чоловік. Користувачі соціальних мереж відзначили, що росіяни хочуть жити, як “в стаді”. “І чим гірше я живу, тим мудріше мій улюблений вождь. Добре бути стадом”, – іронічно прокоментував слова студента один з користувачів.

Додамо, що російське державне свято “День народної єдності” було встановлено “в пам’ять про події “смутного часу”, коли народне ополчення на чолі з Мініним і Пожарським визволило Москву від іноземних загарбників”.

Читайте також: В Україні ймовірно будуть святкувати два Різдва

Джерело.

Related Post

facebook