Політика
До Одеси прибули бійці “Альфи”

До Одеси прибули бійці спецпідрозділу Служби безпеки України “Альфа”, а також оперативники центрального апарату СБУ, повідомив начальник обласного управління СБУ Сергій Батраков на брифінгу в п’ятницю.

“Нам додані додаткові сили – це і бійці” Альфи “, і оперативні співробітники з центру. Додатково задіяно близько 300 осіб”, – цитує його слова одеське видання “Думська”.

Раніше глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе повідомила, що правопорядок в Одесі забезпечуватимуть 3 тисячі правоохоронців, включаючи бійців Національної гвардії.

Крім того, правоохоронні органи по всій Україні з 30 квітня по 10 травня мають намір перейти на посилений режим роботи, зазначила Деканоїдзе.

Посилення заходів безпеки в Одесі пов’язано, зокрема, з побоюваннями, що в річницю трагічних подій, що сталися в Одесі 2 травня 2014 року, коли під час заворушень в місті загинули 48 осіб, можливі провокації.

Такі побоювання висловив губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі. У зв’язку з цим він звернувся до президента Порошенко з проханням ввести в Одесу додаткові з’єднання поліції.

Читайте також: ПОРОШЕНКО ПОСЛУХАВ СААКАШВІЛІ І ДОРУЧИВ ВВЕСТИ В ОДЕСУ ДОДАТКОВІ ПІДРОЗДІЛИ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook