Події
До 41-річної жінки вчотирнадцяте прилетів лелека

Родина Нагорних із селища Гришківці нині має велику радість – Бог подарував їм донечку.

Вона стала чотирнадцятою в родині! Саме стільки діточок народилося у цієї пари впродовж двадцяти літ подружнього життя. Щоправда, одне дитятко померло через вроджену ваду серця.

Повідомляє intermarium з посиланням на expres

Тож тепер у Данила та Єванжеліни — тринадцятеро дітей: п’ятеро хлопців та восьмеро дівчаток. “Маля народилося з вагою 3250 грамів та зростом 52 сантиметри, – розповів завідувач пологового відділення Віталій Грубський.

– Пологи відбулися природним шляхом на 39-му тижні вагітності. Тож з дитинкою все гаразд. А ось її маму нам довелося рятувати. Коли жінка часто народжує – таке трапляється. Але мама та її дитя почуваються добре”. 41-річну Єванжеліну Нагорну та її дитинку виписали додому.

Щасливі батьки вже обрали для донечки ім’я. “Назвали її Веронікою, на честь сестри дружини, – пояснює тато дівчинки, Данило Нагорний. – Вдома Вероніку зустріли її братики й сестрички. Найстаршій з них, Анні, скоро 20 років. А найменшою донедавна була дворічна Маргаритка”.

“Хтось вважає, коли багато дітей в родині, то неможливо всіх однаково любити, – каже Єванжеліна Нагорна. – Це неправда. Ось у мене чотирнадцяте дитя – і я в чотирнадцятий раз відчуваю велику радість!” Пані Єванжеліна за фахом медсестра, проте останні 20 літ постійно перебуває у декретній відпустці, народжуючи дітей через півтора-два роки.

Тож головний тягар утримання родини лежить на плечах чоловіка Данила. Він є майстром на всі руки, знається на ремонтах осель та сантехніці. Батькові допомагає й старший син Андрій, який у свої 18 років вже працює.

Сергій БОВКУН
Читайте також:ФІНАЛ “СИНЬОГО КИТА”: З’ЯВИЛИСЯ ПОДРОБИЦІ СПРОБИ САМОГУБСТВА ХЛОПЧИКА НА ЛЬВІВЩИНІ (ВІДЕО)

Реклама

Related Post

facebook