Дозвілля
Для проведення Євробачення-2017 в Україні збираються ухвалити спеціальні закони

Про це заявив Степан Кубів. Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів заявив про необхідність підготувати законопроекти, які сприятимуть проведенню Євробачення-2017 в Україні. Про це він сказав під час засідання

Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту, передає УНІАН.  Він наголосив, що перемога Джамали на Євробаченні зробила для України те, що не зробили багато політиків.  Кубів зауважив, що Україна вміє проводити такі важливі заходи, про що свідчить, зокрема, Євро-2012. “Перш за все, ця перемога – це наша відповідальність за мир, відповідальність за правду історії”, – зазначив Кубів.

Раніше радник міністра інфраструктури Яніка Мерило зауважила, що якщо організувати конкурс дещо скромніше, ніж у Данії та Швеції у минулі роки, більшість коштів вдасться покрити із продажу квитків та підтримки засновників. Вона додала, що гроші на проведення конкурсу знайдуться і наголосила, що проведення Євробачення – це “реальна реклама країни, підвищення туризму, нові інвестиції і робочі місця”.

Із сумарною кількістю балів від журі та глядачів вона отримала 534 бали, а от Росія, від якої виступав Сергій Лазарєв і якому букмекери пророкували перше місце, розмістився на третьому місці із кількістю балів у 491. Друге місце посіла Дамі Ім з Австралії. Вона отримала 511 балів. Джамала представила на конкурсі пісню “1944”, присвячену трагічній сторінці в житті кримськотатарського народу – депортації, організованої окупаційною радянською владою. Завдяки перемозі Джамали, наступного року конкурс відбудеться в Україні.

Міністр культури Швеції Аліс Ба Кунке вже пообіцяла, що Україні допоможуть із проведенням “Євробачення 2017”.  Мери п’ятьох українських міст заявили про бажання прийняти у себе міжнародний пісенний конкурс.

На проведення претендують Київ, Одеса, Львів, Дніпропетровськ та Херсон.
Він підкреслив, що необхідно підготувати і ухвалити в парламенті законодавчі акти, які дозволять на достойному рівні провести Євробачення-2017.

Більше читайте тут: ЛОБОДА – НЕ ДЖАМАЛА

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook