Дозвілля
Для мандрівників: додатки, які допоможуть закордоном легко знайти житло за доступними цінами

Подорожі – це завжди приємні враження і багато всього нового для вивчення, а також низка приготувань від пошуку квитків до місця, де можна переночувати. В сучасному світі для мандрівника створили ряд пристосувань і додатків, які допоможуть легко знайти житло за доступними цінами.

1.Домовитись з місцевими мешканцями про те, щоб переночувати.

Якщо ви плануєте відвідати відразу декілька міст, а часу немає і вам знадобиться буквально кілька годин відпочити, то найлегше домовитися з місцевими жителі. З огляду на, що така традиція існує протягом декількох років, то для фанатів швидкого і дешевого відпочинку створили кілька сайтів, наприклад, Couchsurfing, Stay4Free, Hospitality Club або Global Freeloaders. Експерти радять не боятись ними користуватися, тому що найчастіше до себе додому за кордоном пускають адекватні і привітні люди, передає Новое время.

2.Хостел – як варіант дешево переночувати

Для того, щоб влаштувати дешеву поїздку за кордон, можна скористатися такими сервісами, як YHA або Hostelling International, Booking.com або Hostelworld. Ці додатки допоможуть вам підібрати місце для житла за тією ціною, яка для вас найбільш доступна.

3. Зняти квартиру недорого.

Якщо ви любите побути наодинці і не обираєте для цього хостел, а також боїтеся жити у незнайомих вам людей, то звичайно краще вибрати сервіс Airbnb, Wimdu або Roomorama, який допоможе вам зняти житло недорого.

Читайте також: 12 КРАЇН ЗА ШІСТЬ ХВИЛИН. НІМЕЦЬКИЙ РЕЖИСЕР ОПУБЛІКУВАВ ВРАЖАЮЧИЙ ВІДЕОРОЛИК ПРО ПОДОРОЖ СВІТОМ (ВІДЕО)

Нагадаємо, що туристичні оператори вибрали Ісландію найпопулярнішою країною для відвідування в 2016 році.

Реклама

Related Post

facebook