Політика
Дії Порошенка — це самогубство для України, — Corriere della Sera

Президент України Петро Порошенко призначив свого відданого соратника прем’єр-міністром після низки гучних відставок, що не додає оптимізму.

Про це пише Франко Вентуріні в статті, опублікованій в Corriere della Sera.

“Українська демократія з самого початку існування переживала складні часи. Але те, що сталося в останній місяць, швидше схоже на невдалу спробу самогубства”, — вважає автор.

Журналіст перерахував гучні відставки минулого місяця: спершу міністр економіки Абромавичус, який заявив про неможливість здійснення реформ через корупцію. Потім відбулася відставка генерального прокурора Шокіна, якого звинувачували в наданні допомоги корупціонерам і олігархам. І ось тепер відставка прем’єра Арсенія Яценюка.

Вентуріні наголошує, що “загрозу “прем’єрства Яресько Порошенко ліквідував у рекордні терміни, призначивши на посаду свого найвідданішого соратника Володимира Гройсмана.

“Спокійно, говорить Порошенко, новий уряд візьметься за обіцяні реформи. Можливо, але поки що МВФ забарився з наданням Києву траншів пільгового кредиту розміром 18 млрд доларів”, — констатує автор.

Читайте також: Ще не створена партія Саакашвілі має вищий рейтинг, ніж БПП – опитування (інфографіка).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook