fbpx
Події
“Дівчинка пів життя страждала!”: нові подробиці скандалу навколо відмови УПЦ МП відспівувати дитину на Волині

У Волинській єпархії УПЦ МП вважають, що вчинили за церковним статутом, відмовившись відспівувати 9-річну дівчинку, яку хрестили в УПЦ КП. А ось жителі села, де жила дівчинка, у гніві через вчинок священика.

“Ми вчинили за законом і своїми правилами. Наш закон – це церковний статут, де чітко написано, як треба чинити з представниками інших конфесій. Поки Київський патріархат для нас – інша конфесія, як католики чи баптисти”, – сказав OBOZREVATEL прес-секретар Волинської єпархії Олег Точинський.

У середу, 5 вересня, дівчинку поховали. Відспівував священик із сусіднього села, який належить до УПЦ КП.

“Мама дуже плакала, коли місцевий настоятель відмовив їм. Їй було не до з’ясування стосунків, але вона сказала, що бог йому суддя. Дівчинка півжиття страждала, вона навіть у школу не ходила, не була серед дітей, не знає, що таке дитинство. Тільки лікарі, лікування… І навіть жалості у священика не знайшлося. Нехай все бог побачить”, – розповіла родичка сім’ї дівчинки Леся Чужинець.

Проте у Волинській єпархії впевнені в своїй правоті. “Батьки до нас жодних претензій не мають, вони одразу звернулися в сусіднє село, до іншого священика, і він погодився. Це все журналісти роздувають”, – запевняє Олег Точинський.

Навіть на сайті районної адміністрації розмістили інформацію про цей випадок, де написано, що нібито батьки померлої дівчинки претензій до церкви не мають.

“Все село погано поставилося до того, що зробив батько Михайло Журомський. Люди прийшли на похорон і говорять про це. У мене самої немає слів. Щоб висловити своє обурення таким вчинком церкви”, – говорить Леся Чужинець.

Читайте також: “Тілль розщедрився?”: Лобода заінтригувала фанів фото з шикарним подарунком

Related Post

facebook