fbpx
Дозвілля
«Дівчата зі Львова» – серіал про українських заробітчанок у Польщі б’є рекорди(Трейлер)

У Польщі розпочали трансляцію дебютного сезону серіалу “Дівчата зі Львова”(Dziewczyny ze Lwowa) про чотирьох українок, які приїхали до Варшави у пошуках кращого життя, повідомляє UaPost. Національний канал TVR привернув увагу великої кількості громадян.

За сюжетом, одна із українок зустріла у Варшаві багатія та закохалась у нього по вуха. Вона постійно пригощає його борщем та варениками, а він не може запам’ятати її ім’я. Також серіал має спільні риси з американським “ та місто”, адже чотири героїні поводяться як і подруги зі Нью-Йорку.

Щонеділі 3,5 млн. поляків збираються біля телевізорів, щоб подивитися за пригодами емігранток. Кіноексперти не розуміють такої популярності, адже серіал є доволі стереотипним. Але від нього у захваті кожен десятий поляк.

До речі, ролі українок грали виключно польські акторки. Спеціально для ролей вони брали уроки української мови у вчителів.

Трейлер та фрагменти зі зйомок перших серій можна подивитись прямо зараз.

Також кінокритики запевняють, що популярність “Дівчат зі Львова” може стати навіть вищою ніж у “Гри престолів” у Польщі.

Джерело.

Реклама