Дозвілля
Даша Суворова і Макс Барських заспівали рідною мовою під керівництвом клавішника “Океан Ельзи” (аудіо)

Суворова вперше дебютувала з піснею рідною мовою

Два учасника, що створюють різну за жанром, об’єдналися, щоб представити ліричну композицію під назвою “Досі люблю”.

“Ми нічого такого не планували, – говорить Макс Барських. – Так вийшло, що я почув демо-версію пісні і, передзвонивши Даші, сказав, що хотів би взяти участь у записі. І вже в студії ми зрозуміли, що у нас є точки дотику не тільки в житті, але і в музиці”, – ділиться враженнями артист. Примітно, що Суворова, яка народилася в місті Артемівськ Донецької області, вперше дебютувала з піснею на рідній мові. А Барських, у якого в арсеналі вже є україномовні композиції, вперше за сім років брав участь у записі чужий лірики. До цього моменту артист виконував пісні виключно власного авторства.

“Я шукала нові мелодичні ходи, і в цьому мені допоміг українську мову, – розповідає автор слів і музики Даша Суворова. – Але для того, щоб “Досі люблю” зазвучала інакше, я запросила в команду сербського музиканта і саундпродюсера Мілоша Єліча (клавішник групи “Океан Ельзи)”. Так народився новий сингл!”.

Співачка також не приховує того факту, що саме ця композиція допомогла їй зберегти романтичні відносини з коханим. “Коли я вперше знайомила свого молодого чоловіка зі Львовом, у нас сталася сварка. Це місто мало не став місцем нашого розставання, – зізнається Суворова. – На згадку про нас я написала “Досі люблю”, яка незабаром стала піснею-примиренням”.

Читайте також: Французька ведуча, яку хочуть звільнити через Джамалу, подякувала українцям за підтримку.

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook