fbpx
Світ
“Дайте людям розпоряджатися власною ж…..ою”: Собчак жорстко звернулася до Путіна

Відома російська телеведуча Ксенія Собчак закликала президента РФ Володимира Путіна вольовим рішенням вилучити з громадської дискусії питання про права представників нетрадиційної орієнтації в Росії і в усіх її регіонах, включаючи Чечню.

Цю заяву вона зробила у черговому щотижневому зверненні Собчак до Путіна в ефірі телеканалу “Дощ”, передає “Обозреватель”.

Так, Собчак заявила, що їй незрозуміло, чому нескінченне обговорення того, що можна, а що не можна “нетрадиціоналам”, стало вічною темою публічних дискусій. При цьому цілком очевидно, що влади і авторитету глави держави достатньо, щоб “припинити цю повістку”.

“Мені здається, необхідно дати зрозуміти, що “нетрадиціонали” – це більше не смішно. Це трагедія людей, що живуть у вкрай ворожому оточенні. Цих людей треба зрозуміти і прийняти. Держава ні в якому разі не повинна лізти в труси своїм громадянам”, -сказала вона.

На думку журналістки, те, що було після публікації розслідування “Нової газети” про переслідування представників меншин у Чечні є “абсолютним середньовіччям”. При цьому таку характеристику Собчак дала не тільки заявам духовних і світських лідерів у самій республіці, а й висловлюванням деяких політиків у Москві, привівши як приклад депутата Держдуми Віталія Мілонова, відомого своєю крайньою публічною ненавистю до меншин.

Читайте також: “Жахливо повнить”: Собчак розчарувала шанувальників сукнею від Dior (фото)

Телеведуча вказала на те, що Путін допускає подібне, тим більше дивно, при тому, що президент в одному з інтерв’ю визнав, що сам працює з такими людьми і навіть іноді їх нагороджує за сумлінну працю.

“Якщо ми хочемо бути високотехнологічною країною, з імпортозаміщенням, з ГЛОНАССОМ та іншими принадами цивілізації, ми, нарешті, повинні прислухатися до Фаїни Раневської і дати можливість людям розпоряджатися власною ж….пою. Навіть у Чечні. Де б то не було”, – наголосила вона.

Related Post

facebook