Дозвілля
Читайте тут, влада якої країни, запровадила штрафи для тих, хто користується послугами повій

В той же час, штрафи для самих жриць кохання відмінили.

Влада Франції вирішила запровадити штрафи для тих, хто користується послугами повій. Про це йдеться в сюжеті ТСН.  Зокрема, згідно з рішенням нижньої палати парламенту країни, перший штраф за відвідини повії становитиме півтори тисячі євро.

Кожен наступний раз клієнтам представниць секс-індустрії доведеться платити 3750 євро штрафу та відвідувати спеціальні семінари, де людям розповідатимуть про наслідки зв’язків із жінками найдавнішої професії. При цьому, штрафи для останніх – відмінили. Представниці секс-індустрії вже обурилися такому рішенню влади. Противники закону зауважують, що дохід повій зменшиться, а отже і рівень життя. В той час, прихильники законодавчого нововведення сподіваються, що таким чином підвищать ефективність боротьби з торгівлею людьми.

Нагадаємо, мер одного з містечок на півночі Італії змусив повій вдягнути уніформу. Для цього він особисто придбав і роздав дівчатам комплекти одягу дорожніх робітників. Вдень повії, які працюють на трасі поблизу містечка, змушені одягати помаранчевий жилет. А в темну пору доби – ще й штани зі світловідбивачем.

За виконанням розпорядження влади стежить поліція. За порушення передбачено штраф у розмірі 500 євро. Тому повії не ризикують, а виконують те, чого від них вимагає муніципалітет.

Більше читайте тут: Кабмін дозволив наркоманам і повіям бути донорами крові

Джерело.

Related Post