fbpx
Політика
Чи покине Шустер український медіапростір? “Він не зовсім європейська, а навіть більш азійська людина, ніж я думав…” – Шустер про Порошенка

Журналіст і телеведучий Савік Шустер розповів, що отримував погрози перекрити йому в’їзд в Україну і в зв’язку з цим замислюється про те, щоб перевести свою роботу в інтернет.

Савік Шустер в відвертому інтерв’ю розповів, що отримував погрози перекрити йому в’їзд в Україну.

“Коли в розпал Майдану в середині січня 2014 го я сюди з Італії повертався, реально була можливість мене не впустити, і нібито Янукович з цим вже погодився, і нібито Сергій Льовочкін його переконав: мовляв, зайвий міжнародний скандал буде – навіщо це треба? “, – сказав Шустер.

У той же час він відповів, що прямих погроз його життю не надходило. “Застрелили, вб’ємо, голову відріжемо? Такого не було. Іноді у Петі Маги в листах щось подібне з’являється”, – повідомив він.

Відповідаючи на питання, що буде робити, якщо заборонять в’їзд в Україну, Шустер сказав: “Своє щось. Інтернет … Ну, з-за кордону працювати будемо. Звичайно, про це я думаю …”

шустер 2

Політичне ток-шоу Савіка Шустера “Шустер LIVE” на телеканалі “1 + 1” стартувало 4 вересня 2015 року. З 18 вересня програма перестала виходити в ефір на цьому каналі.

Пояснюючи причини, з яких це сталося, телеведучий сказав:

“З високою часткою ймовірності (свічку десь я не тримав, але робити деякі висновки можу) вам скажу: це була чергова програма після заслуховування справи Мосійчука в парламенті, коли його. .. недоторканності позбавили з порушенням регламенту. Ми багатьох фігурантів, в тому числі Ляшко, запросили: ну, це природно, він лідер партії … Не все з тим, як це зроблено було, були згодні, тут дивлячись що важливіше: якщо дух закону, то все ок, а якщо буква закону, то немає, і, звичайно, на адресу генерального прокурора повинна була досить потужна критика прозвучати (коли в студії Ляшко, завжди пафос присутній). Думаю, Коломойському подзвонили і щось йому сказали – щось типу “якщо буде це, не буде цього” або, навпаки, “буде те-то і те-то”, на такому рівні … “

Пояснюючи причини свого конфлікту з президентом України Петром Порошенко, Шустер сказав:

“Він не зовсім європейська, а навіть більш азійська людина, ніж я думав, виявився. Європейські люди відкриті, у них цінності є, вони критики не бояться і не бажають, щоб тільки добре про них говорили, бо не вважають, що вони трупи. А коли людина хоче, щоб про нього тільки добре говорили, і переконаний, що все, що він робить, робить правильно, в ім’я України, в умовах війни, яку так і не проголосив, коли взагалі ніякої критики не терпить, він вже не європейський – ось на цій підставі у нас і конфлікт “, – вважає журналіст.

Зараз політичне ток-шоу” Шустер LIVE “виходить на телеканалі 3S.tv і в інтернеті.
Савік Шустер є громадянином Канади та Італії, в Україні працює з 2005 року.

Джерело.