Світ
Чи може бути няня-вбивця постановкою ФСБ? Розслідування російського блогера

Про «няню-терористку» писали багато представників інтернет-співтовариства. Саме на них, власне, і була розрахована театралізована постановка у метро Жовтневе Поле. ЗМІ було дано вказівку мовчати, так як у них інша цільова аудиторія, та й передчасний випуск пари не потрібен. Конторським і нацикам також порадили не висовуватися до отримання інших вказівок.

Про те, що це організоване шоу з найнятими артистами, операторами, муляжем дитячої голови та іншими атрибутами постановочного дійства говорять численні нестиковки офіційної версії «що сталося».

Видима частина вистави почалася з пожежі в квартирі, в будинку на вулиці Народного ополчення, де нібито проживала сім’я убитої дівчинки. Що нам відомо про неї? Дівчинку звали Настя. Її батьки Володимир та Катерина жили в Орловській області і приїхали в Москву на роботу. Начебто звичайна російська сім’я з російськими іменами, яка найняла няню для дівчинки-інваліда. Давайте подивимося на маму:

катерина

Вам її наряд нічого не нагадує? А ось «російська» батько:

володимир

А ось «сторінка мами» ВКонтакте, на якій є її «син» (одне фото), собачка (кілька фото), кумедний лінивець (багато фото), пейзажі, атракціони, їжа, але немає жодної фотографії чоловіка і, тим більше , хворої дитини.
Знову кавказький слід.

Тепер про пожежу. За офіційною версією «няня» задушила дівчинку, чимось відпиляла їй голову і переодягнувшись в підвернувшийся наряд терористки вирушила до метро кричати терористичні гасла, попередньо підпаливши квартиру за допомогою пального. А звідки раптом в квартирі взялося пальне? Звідки у «няні» виявився хіджаб? Навіщо підпалювати квартиру з трупом, якщо ти відправився розмахувати в найбільш людному місці його основною частиною? Я розумію ситуацію, коли потрібно приховати докази. Але ніде правди діти мусульманці яка вирішила показати якомога більшій кількості російського народу, що вона замінована терористка з головою щойно вбитої нею російської дівчинки в руках? Фактично вона вирушила в останню путь, де в кінці або куля в голову, або миттєва сметрь, якщо ти насправді замінована. Проте квартиру спалили. Єдине розумне пояснення – спроба приховати сліди необжитої обстановки. Або, цілком можливо, це була банальна димова завіса з подальшою підчисткою. На те, що «постраждала родина» ніколи не жила в згорілій квартирі вказують численні нормальні сусіди, що ніколи не бачили ні заявлених «мешканців», ні їх «няні».

Отже «няня», одягнувши вчасно підвернувшийся хіджаб з поліетиленовим пакетом (з «головою дитини») йде до метро Жовтневе поле, підходить, дістає голову і легко розмахуючи нею починає кричати непотрібне. Народ тут же зникає (станцію перекривають), поліцейські тут же оточують майданчик біля входу, не підпускаючи випадкових свідків, але абсолютно не заважаючи кільком (4-6 персонажам), «раптом» опинившихся в цьому місці, спокійно знімати відео в потворно поганій якості. Поліцейські ведуть себе не нервово, абсолютно не бояться можливого теракту, навіть посміюються, немов це не люди, а якісь термінатори. Їм, мабуть, дано чіткі вказівки не так сіпатися до закінчення постановки. Оператори не поспішаючи знімають те, що відбувається і також сміються. Один раз в кадр потрапляє хтось із масовки.

Розібрати що-небудь на спеціально знятому в такій якості (як 240-360 пікселів) відео абсолютно неможливо. І це при тому, що “зараз будь-яка відеокамера в будь-якому смартфоні, знімає за замовчуванням з вищою якістю, 1920HD або там 1080HD пікселів. І далі заливається на Ютюб, за замовчуванням, в кращій якості 1080HD або 720HD” (с).

Однак ми все ж можемо помітити, наприклад, відсутність звичайних людей або роззяв. І це при тому, що в Москві завжди натовпи людей у ​​метро. Жодна поліція світу не зможе так швидко оточити подібну прохідну зону і очистити її від натовпу, якщо тільки не буде попереджена про б це заздалегідь.

  Але повернемося до “няні-шахідки”. Отже вона прийшла до метро, ​​дістала “голову” (за свідченням одного з очевидців “голова” була в шапочці, за яку узбечка і тримала трофей. Видно, шапочку приклеїли) і легко розмахуючи нею почала викрикувати і російською і таджицькою не зв’язані між собою фрази. Російською добре були чути, наприклад ,: “Аллах Акбар”, “Я терористка”, “Вас усіх треба вбити!”, “Ненавиджу демократію” і т.д .. Все повинно було вказувати на те, що вона є безбашеною мусульманською терористкою -смертницею. Хоча будь-який мусульманин прекрасно знає, що “Аллах Акбар” жодного разу не використовується в побуті і не є культурним кодом. Вирази ж: “Аллах Керімді” (Бог милостивий – типу, Дай Бог) або “Аллах Гойса” (Якщо Бог дозволить) – є звичайними зворотами. Так що, почувши Аллах Акбар, ви повинні тут же ідентифікувати людину, як віруючого. Якщо він говорить це без зв’язку з контекстом розмови або взагалі несподівано це вимовляє, значить він збирається зробити щось сильно ідіотське і тому сподівається на велич свого Бога (с). Постановка тривала кілька хвилин і, як тільки всі кому було потрібно відзняли матеріал для інтернет каналів, бабу не поспішаючи повалив звичайний поліцейський і її “взяли”. Антитерористичний підрозділ на шоу так і не з’явилося, оскільки його ніхто і не викликав. Пізніше організували відео з липовими “свідками”, один з яких звичайний “урка” з пробитим черепом, з проблемами завчити пару фраз, а інший – “неадекватна сусідка” в в’язаної шапочці, прикрашеній величезним черепом з кістками).

Цікаво, що свідок-урка з раннього відео перетворився пізніше в … “дядю обезголовленої нянею дівчинки”. Шапіто, та й годі!

Не вдаючись в малоцікаві, але також суперечливі подробиці подальших слідчих дій (часом комічні, як випадок переодягання затриманої в фартух продавщиці або “новорічний костюм” няні) та іншу, в основному, пустопорожню громадську метушню, задамося питанням, а для чого, власне, все це було потрібно влаштовувати? Версії про якісь магічні ритуали відхилимо відразу, як малоймовірні і маніакально конспірологічні. Залишимо їх конторським чудикам. Припущення про те, що шоу було влаштовано з метою нагнітання ненависті до мусульман також не може розглядатися в якості основного, хоча не без цього, звичайно. Активізація фашистських елементів? Не без цього. Дестабілізація обстановки в Москві? Певною мірою – так. На мій погляд, з огляду на інтернет-аудиторію, для якої все це було розіграно, залишається припустити, що головним завданням було створити стійку смислову зв’язку: “народне (ополчення) -Жовтнева (поле) -терроризм”. Не варто також забувати, що від метро Жовтневе поле починається маршрут масових маніфестацій, що закінчуються зазвичай мітингом поруч з метро Щукінська. Традиційно на 4-е листопада та 1-е травня тут проводяться т.зв. “Російські марші”. Боїться влада нової революції, ох як боїться.

Автор: sdalker2014

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook