Події
Чорновол: “Торнадівці” ґвалтували дітей і знімали на відео

Вилучені у командирів підрозділу “Торнадо” мобільні телефони містять відео сексуальних оргій і згалтувань, в тому числі за участю неповнолітніх. Про це заявила народний депутат від Народного фронту Тетяна Чорновол в ефірі 112 каналу в суботу, 6 серпня.

“Коли були заарештовані командири” Торнадо “, у них були вилучені мобільні телефони. У них виявилося страшне відео, яке зараз є в матеріалах справи. Це відео різних сексуальних оргій, згвалтувань. Причому там були навіть немовлята. Я так розумію, що маму з цим немовлям змушували це робити під загрозою смерті її дитини “, – сказала Чорновіл.

За її словами, на відео також були згвалтування неповнолітніх дівчаток.

Чорновіл зазначила, що народний депутат Семен Семенченко, який захищав “торнадівців”, про все це знає.
“Він розуміє, що в нашому інформаційному просторі все, що скаже він, розходиться, а правда, на жаль, не розходиться. На жаль, ситуація така, що інформаційний простір України – це повністю ворожий контент. Семенченко піклується виключно про свой піар. Він знає, що яких би він тварин не захищав, це буде на його боці “, -вважає нардеп.

За словами Чорновол, Семенченко також повинен нести відповідальність: “Причому за ним злочини теж є. Я вважаю, що це вже остання крапля. Він сяде”.

Нагадаємо, прокуратура звинувачує командира батальйону “Торнадо” і 11 його членів в скоєнні ряду тяжких та особливо тяжких злочинів на території Луганської та Донецької областей.

Зокрема, їх звинувачують у скоєнні задоволення статевої пристрасті неприродним способом із загрозою застосування фізичного насильства, перевищенні службових повноважень, заволодінні транспортним засобом, викраденнях, тортурах, вимаганнях і так далі.

Читайте також: “Я ПРОТИ, ТВАРЮКО! ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК”: З’ЯВИЛОСЯ НОВЕ ВІДЕО ЗАКРИТОГО ЗАСІДАННЯ ЩОДО “ТОРНАДО” (+18)

Джерело.

Related Post

facebook