Дозвілля
“Чоловік не проти”: голу Віру Брежнєву присоромили за зйомку для чоловічого журналу (фото)

Співачка позувала повністю оголеною.

Співачка Віра Брежнєва поділилася з шанувальниками на сторінці в Instagram “гарячим” фото, зробленим для чоловічого видання. Співачка взяла участь у фотосесії для журналу Maxim. Брежнєва позувала повністю оголеною в Італії.

“Холоднішає? Спекотна і соковита зйомка спеціально для любителів гостренького і чоловічого журналу Maxim. Трохи продовжуємо літо всією нашою гарячою командою”, – підписала кадр з дошкою для серфінгу зірка.

Шанувальники розділилися в думках. Одні в захваті від фігури Віри, а інші – вважають, що заміжня жінка не повинна публікувати такі знімки: “Ну не соромно”, “Гаряче”, “Вірочка! Тебе не годують? Шкіра та кістки”, “Не соромно?”, “Віра молодець, в шикарній формі”, “Треба вже скромніше – 2 дочки ростуть”, “Чоловіка не ганьби”, “Реберця дуже видно”, “Нічого собі заміжня”, “Ганьба!

Як взагалі таке можна допускати”, “Кості Меладзе пощастило”, “Афродіта. Ідеальна”, “Як не соромно”, “Чоловік не ревнує”, “Перебір, вже не той вік”, “А чоловік не проти таких зйомок?”, “Виглядаєте на 20”, “Як не соромно викладати таке”, – прокоментували користувачі.

Читайте також: ГОЛА БРЕЖНЄВА ПРИКРАСИЛА ОБКЛАДИНКУ MAXIM (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook