fbpx
Без рубрики
Через конфлікт із циганами під Тулою стягнули ОМОН

У селище Плеханове Тульської області Росії стягнули сили ОМОНу. Повідомляється, що це зробили для того, щоб газова служба змогла безпечно усунути незаконне врізування у газопровід.

Ймовірно, врізування зробили місцеві цигани.

Приблизно 500 бійців в даний час вишикувалися по периметру місця проведення робіт, а також оточили будівлю адміністрації міста і поліції, розповів Російській службі Бі-бі-сі кореспондент видання “Тульські новини” Сергій Стариков.

“Протягом 30 хвилин роботи спокійно тривали, проте потім почали підтягуватися цигани – всього близько 150-200 осіб. Деякі з них кричали, називали поліцейських “фашистами”. Чотирьох людей затримали і відвели до відділку поліції. На даний момент роботи тривають, цигани стоять поруч і просто спостерігають”, – повідомив Стариков.

За даними ЗМІ, Плеханове вважається одним з найбільших циганських поселень в Росії.

“Протягом кількох десятків років тут розгортаються конфлікти через незаконні врізування у газопровід, незаконних споруд. У селищі на околиці Тули проживає циганська діаспора чисельністю близько 2,5-3 тисяч людей”, – пояснює журналіст.

Черговий виток конфлікту розпочався 15 березня через те, що в систему газопостачання потрапила вода, і у всього селища зник газ, без газопостачання залишилися приблизно 4 тисяч людей.

Коли на місце за викликом приїхали працівники газової служби, члени циганської діаспори вирішили, що їм зараз відключать газ, розповідає журналіст “Тульских новин”.

“І близько 100-150 осіб почали перешкоджати проведенню робіт, деякі озброїлися палицями, камінням, кидали їх у техніку, в співробітників газової служби, в журналістів. У підсумку, не бажаючи ризикувати, газова служба поїхала і повернулася тільки сьогодні”, – говорить він.

Поліція проводить перевірку за фактами пошкодження газопроводу і створення перешкод з його відновлення, передає ТАСС з посиланням на регіональну прокуратуру.

Також поліція перевірить проживання людей без реєстрації.

Джерело.

Реклама