Світ
Через коментар інтернет-троля молода мати двох дітей прийняла смертельну дозу наркотику

В Мережі її назвали товстою.

У Британії 26-річна мати двох дітей Кірсті Г’юз померла, вживши наркотик: таким чином вона відреагувала на неприємний коментар в Інтернеті про її зовнішність.

Батько дівчини знайшов її серед ночі в поганому стані: вона панікувала і відчувала шалену спрагу. Донька зізналася йому в прийомі порошку, пише The Daily Star.

“Вона спітніла і сказала: “В мене розривається голова”. Я запитав її, чи вона вживала що-небудь, і вона сказала “мяу мяу”(мефедрон, – ред.). “Мені дуже шкода, тато, я ніколи не буду вживати його знову. Догляньте за моїми хлопчиками, я думаю, що вмираю”, – переказав батько останні слова Кірсті.

Колишній співробітник поліції – Кірсті – отримала серцевий напад і померла за два дні в лікарні.

Згідно з даними розслідування, дівчина у день смерті відмовлялася їсти після того, як прочитала коментар інтернет-троля, який назвав її “жирною”.

Батьки розповіли, що Кірсті дещо набрала вагу після того, як народила сина Гарві й Алфі. Напередодні смерті вона вийшла в магазин й на заправній станції купила наркотик мефедрон.

“Вона не була наркоманом – вона взяла наркотики, щоб позбутися зайвої ваги”, – розповіли батьки. Справа наркодилера, який продав мефедрон Кірсті, буде розглядатися у суді пізніше цьогоріч.

Читайте також: В Угорщині дитина народилася через три місяці після того, як у її матері констатували смерть мозку.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook