fbpx
Політика
Британський розвідник про таємну зустріч Януковича й Путіна

Стало відомо про таємну зустріч Януковича з Путіним. У мережі з’явилися фотографії доповіді британського розвідника, у якій йдеться про таємну зустріч колишнього українського президента Віктора Януковича з російським лідером Володимиром Путіним. Видання Buzzfeed опублікувало 35-сторінковий документ розвідника.

Зокрема, в ньому вказується, що у Януковича і Путіна була таємна зустріч біля Волгограда, на якій вони обговорювали інформацію про зв’язки колишнього глави виборчої кампанії Трампа Пола Манафорта з корупційними схемами екс-президента України. Розмова, судячи з документу, відбулася 15 серпня.

За словами Януковича, ніяких доказів того, що Манафорт отримував від нього гроші, немає. Однак російський президент в це не повірив.

Раніше повідомлялося, що в Києві знайдено “чорну бухгалтерію”, яка вказує на отримання керівником виборчого штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа, Полом Манафортом, більше 12 мільйонів доларів прихованих грошових виплат під час його перебування на посаді радника колишнього президента України Віктора Януковича.

Читайте також: Злочин і кара: за потоптану святиню “помстилася” міна

 

 

Джерело.

Related Post

facebook