fbpx
Політика
Брат ватажка «ЛНР» Плотницького здає квартиру недалеко від Києва (відео)

Брат ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького здає свою новеньку квартиру недалеко від столиці України. Плотницкий родом з села Кельменці, що на Заході України, йдеться в сюжеті «Грошей».

Брат терориста Плотницького здає під Києвом свою квартиру в оренду.

Брат ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького здає свою новеньку квартиру неподалік від столиці України. Плотницкий родом з села Кельменці, що на заході України, йдеться в сюжеті «Грошей». Батько і мати Плотницького виїхали з села раптово і швидко в супроводі цілого кортежу джипів. Куди переїхали Плотницькі – досі таємниця.

У Мережі Михайло вказаний, як приватний підприємець. Журналісти вирушили шукати його за місцем реєстрації бізнесу – до Василькова.

Офіційно Плотницкий-молодший працював тут з 2007 по 2014 роки. Але двері квартири відкриває жінка, яка переконує, що взагалі не знає, хто це.

ЗМІ вдалося з’ясувати ще одну ймовірну адресу Михайла Плотницького – в Вишневому. У вересні 2014 року родич сепаратиста став власником новенької квартири. За збігом обставин, в цей час його старший брат починає керувати так званої “Луганської республікою”.

Виявляється, що брат терориста здає свою квартиру в оренду. Жінка, яка відкрила двері, каже, що це дійсно його квартира, але він тут не живе. Також вона повідомила, що брат терориста зараз в Росії.

«Я знаю, що у нього в Василькові є ще теща і тесть», – заявила жінка. Виходить, родичі Плотницького не просто мають тил в Києві, а ще й заробляють на цьому гроші. Прославляючи «русскій мір», сімейство сепаратистів не поспішає відмовлятися від українського громадянства.

 

Джерело.