fbpx
Політика
Бондар подала липові документи на конкурс головного архітектора Києва (документ)

Головне управління Національної поліції в місті Києва проводить досудове розслідування за фактом подачі підроблених документів на участь у конкурсі на головного архітектора Києва. У цьому порушенні, з кримінальними ознаками, підозрюється Анна Бондар, яка наразі виконує обов’язки головного столичного архітектора.

Зараз поліція за ст. 93 Кримінального процесуального кодексу України збирає відповідні докази, у зв’язку з чим направила запит до київської мерії про надання слідчим копій документів, які Бондар подала в Комісію з проведення конкурсу на заміщення посади директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА – Головного архітектора міста Києва.

Про підробку яких саме документів йдеться – не уточнюється. Як стало відомо, матеріали з кримінального провадження внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань під №12016100000000496 від 18.03.2016.

Нагадаємо, Анна Бондар була призначена в.о. директора Департаменту містобудування та архітектури в жовтні 2015 року, змінивши Сергія Целовальника.

До цього вона працювала в.о. заступника директора Департаменту містобудування та архітектури, після того, як мер Києва звільнив з цієї посади Андрія Вавриша. За інформацією ЗМІ, Бондар є його ставленицею.

Бондар

Читайте також: За 2015 рік депутати Ради витратили 7,4 млн бюджетних гривень на закордонні відрядження (документ).

Джерело.