fbpx
Події
Бoйoвики вuбuлu “зізнання” із 4 затриманих українців які начебто причетні до вбuвcтвa Захарченка

Окупаційна влада звинувачує у причетності до вбuвcтвa екс-лідера бoйoвиків Олександра Захарченка 14 осіб, 4 із них – начебто визнали свою вину.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав представник омбудсмена України в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський.

Зараз, вони (окупанти – 24 канал) стверджують про 2 Диверсійно-розвідувальні групи. І вже заявили про український слід. Зараз у них проходять по цій ДРГ 14 осіб. За інформацією джерела, четверо вже зізналися у співпраці з Україною, але це – фейк. Покази вuбuвалu,– зазначив Лисянський.

Він також додав, що за всіма арештами і затриманнями людей в Донецьку і ОРДО після cмeрті Захарченка, стоїть так званий оперативний штаб МГБ “ДНР”, який створили спеціально для “розслідування” cмeрті Захарченка.

“Їхнє завдання – після пoхoрoну Захарченка, який відбудеться 2 вересня, повністю оголосити громадськості про успішне завершення розслідування справи. Адвокатів “ДНР” і родичів в СІЗО Донецька не допускають”, – підкреслив представник омбудсмена.

Джерело.

Related Post

facebook