fbpx
Події
Бойовики “під мухою” і наркотою “відсвяткували” 23 лютого ударом по своїх позиціях: 3 убитих, 11 поранених

Під час святкування “Дня захисника Вітчизни” російські військовослужбовці на Донбасі масово вживали спиртні напої і наркотики, виконуючи завдання на бойових постах, в результаті чого було вбито 3 і поранено 11 терористів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУР Міноборони.

“Не дивлячись на заходи російського окупаційного командування з підтримання військової дисципліни на період святкування” Дня захисника Вітчизни “, військовослужбовці з’єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ продовжували масово вживати спиртні напої і наркотики, в тому числі виконуючи завдання на бойових постах. Зазначене, зокрема, призвело до помилкових ударів по власним передових позицій, які призвели до втрат противника, – сказано в повідомленні.

Так, за даними української розвідки, в протягом доби втрати противника склали:

  • Убитих – троє військовослужбовців (двоє зі складу 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) 1 АК, один зі складу 7 окремої мотострілкової бригади (Брянка) 2 АК)
  • Поранених – 11 військовослужбовців (сім зі складу 3 окремої мотострілкової бригади, двоє зі складу 7 окремої мотострілкової бригади і по одному зі складу 100 окремої мотострілкової бригади (Донецьк) і 11 окремого механізованого полку (Донецьк) 1 АК).

Читайте також: Савченко закликала бійців АТО залишити позиції і йти на Київ скидати владу (відео)

Джерело.

Related Post

facebook