fbpx
Політика
Білборди “Крим – це Україна” – ганьба української влади, – Іслямов

Координатор блокади Криму Ленур Іслямов розкритикував бордову компанію “Крим – це Україна”, яку проводить Міністерство інформаційної політики.

Про це політик написав у своєму Фейсбук.

“Білборди з написом “Крим – це Україна” – ганьба Українській владі! Крім піар- компанії, яку влаштовують щороку, нічого не робиться.

За два роки “Владою” не сформульована стратегія щодо повернення Криму! Не облаштовані люди, які вимушено залишають півострів, не налагоджена система подачі сигналів кримських теле та радіо компаній, яких вигнали з Криму і які працюють у Києві на Крим.

Читайте також: Москвичі: “Крим повернути не можна залишити” (відео).

Не облаштовані пункти пропуску на КПВВ. Довідку про народження дитини в Криму можете отримати на материку тільки через суд! У паспорті столи в Херсонській області автобусами привозять людей для заміни паспортів. Вклеїти фото в паспорт коштує 700 гривень!!! Начальники паспортних столів працювали при всіх президентах і роботу свою “добре знають”!

Весна, як завжди, несподівано приходить, наших хлопців-заручників у Криму призивають у російську армію!!! Ми ж з плакатами “Крим – це Україна” “ходимо і пишаємося”, – написав Іслямов.

Іслямов

Читайте також: США закликають Росію повернути Крим.

Джерело.