Без рубрики
Біда одна не ходить. В Дубно породілля померла під час пологів, а її 6-річна племінниця в той день, випала з 4 поверху

31 березня в Дубенському пологовому будинку під час проведення кесарського розтину померла породілля. Про це повідомили її сестрі. Коли жінка побігла у пологовий, вдома, по вул.Грушевського, залишила свою доньку – і дівчинка випала з четвертого поверху.

Про трагедію на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив завідувач відділення паліативної медицини Дубенського медичного коледжу Микола Кружайло.

– Сьогодні в Дубенський пологовий будинок прийшла біда. Під час проведення кесарського розтину померла породілля Д. Надія. Дитинка залишилася без мами. Співчуваю в цьому безмежному горі. Колись я працював у цьому закладі…для мене це дуже боляче. Ця біда вдарить і по іміджу закладу, і по авторитету лікарів. Ще рано говорити про причини….та смерть просто так не приходить. Десь щось не так…..хтось щось недогледів…недооцінив…., але батькам від цього не легше…осиротіли діти…..біда є біда…співчуваю….

Як кажуть в народі: одна біда не ходить…. сестра померлої, дізнавшись про трагедію, побігла в пологовий, залишивши дома свою малолітню дитину 5 років, яка, звісно, почала нудьгувати за мамою….вийшла на балкон 4 поверху і політ в……реанімацію….доля….Господи…збережи невинну душу, – написав Микола Кружайло на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як повідомили з Дубенського відділу поліції, “політ” дівчинки призупинили мотузки, на яких сушилась білизна. І маленька впала на землю, яку нещодавно скопали під садіння городини та квітів. Наразі дитина в реанімації. Стан її важкий.

Більше читайте тут: У Львові мати побила до смерті дворічну доньку і лягла спати

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook