fbpx
Без рубрики
Безпрецедентна поведінка санітарів психбригади в Запоріжжі поставила на вуха всіх українських користувачів соцмереж

Безпрецедентна поведінка санітарів психбригади в Запоріжжі поставила на вуха не лише мешканців міста, а й чи не всіх українських користувачів соцмереж. Медики приїхали на виклик геть п’яні! І це при тому, що їхній пацієнт потребував невідкладної допомоги! Чи змогли неадекватні ескулапи допомогти хворому? Та що думає про своїх знеславлених підлеглих керівництво?

Мешканець Запоріжжя Євген Постолатій героїв свого скандального ролика зустрів випадково. Вдень чоловік гуляв із собакою на подвір’ї та побачив машину швидкої, що приїхала до сусідів. Чоловіка здивувала непевна хода трьох медиків. Один із них узагалі долав сходи, наче Еверест.

– Вот там подъезд, ступеньки довольно крутые, и вот один из них самостоятельно даже забраться не смог. Только с посторонней помощью.

До хворого, який потребував невідкладної допомоги, врешті-решт піднявся один лікар. Згодом виявилося – лише він і водій були тверезими. А от решта з бригади були п’яні. Від камери небайдужого свідка санітари та фельдшер заховалися у службовому автомобілі.

– А часто пьяными приезжаете на вызов? Хорошо, передайте им, пусть смотрят себя в интернете.

І ось він – потужний вплив соціальних мереж. Ролик із п’яними санітарами Євген розмістив на своїй інтернет-сторінці вдень. А вже ввечері обуреній ганебним випадком фейсбук-спільноті особисто доповідав головний лікар міської станції швидкої допомоги Костянтин Малашенко.

– На экспертизе были обе психбригады. Подтверждено наличие опьянения. Сотрудники отстранены от работы.   

Завдяки розголосу всіх трьох нетверезих медиків уже звільнили з роботи. Навіть попри 15-річний трудовий стаж. З’ясувалося, що перед викликом бригада “проводжала” у відпустку одного з санітарів. А вийшло, що заразом обмили й своє звільнення.

Анатолій Сидоренко, голова профспілки медичних працівників м. Запоріжжя:

– Санитары психбригады – отягощенный анамнез – я вам так, по-медицински скажу. Слава Богу, это единичный случай. Мне очень стыдно за скорую помощь. Все-таки попадаются такие товарищи, которые позорят нашу форму и наш труд.

Щоправда, з героями ролика розсталися полюбовно. Всі пішли “за власним бажанням”, а не були звільнені за статтею. А от чи можуть тепер хворі спати спокійно? Чи не приїдуть до них знову неадекватні медпрацівники?

– В нашей стране возможно все. Я надеюсь, что для данных сотрудников путь закрыт.

Читайте також: На Львівщині до лікарні підкинули немовля.Медики насилу його розмотали

Джерело.

Реклама