fbpx
Події
Без сліз дивитися неможливо. “Зробимо з тебе живий щит”: 69-річний боєць АТО розповів про тортури терористів (відео)

Доброволець Владислав (позивний “Сивий”) потрапив у полон терористів у 2016 році і був звільнений лише після того, як його дружина заплатила 6 тисяч доларів.

 69-річний чоловік родом зі Стрия Львівської області опинився у полоні бойовиків за наводкою сусідів по вулиці.

“Якось увечері дивлюся телевізор, чую – на ґанку нашого дому суперечка на підвищених тонах. Виходжу – стоять 6 сепарів з автоматами та Оля (дружина. – Ред.) з ними свариться. Сказав їй, щоб впустила, бо винесуть двері. Двоє обшукували кімнати, а четверо залишилися. Вимагали показати паспорти. Оля сама місцева, нічого не сказали, а в мене прописка у Львівській області. “Шо, бандеровец, приехал сюда стрелять нас и вешать?” Повезли в комендатуру міста Краснодон. Вони розраховували, що Оля заплатить за мене викуп. Я обійшовся у 6 тисяч доларів. Пенсія в дружини маленька, тому продала все своє золото. Вона в мене взагалі дуже запаслива жінка, завжди щось відкладала”, – розповів військовий.

У полоні до чоловіка застосовували силу й морально принижували.

“Били, незважаючи на мій поважний вік. Мене допитував 22-річний хлопець. “Дед, а тебя-то что?” – допитувався він через мою проукраїнську позицію. Пояснив, що я не військовий. “Сделаем из тебя живой щит или отправим на позиции мешки с песком таскать”, – додав другий. Я сказав, що помру, але допомагати не буду”, – розповів Владислав.

Нині Владислав воює на передовій.

“Набридав Народному дому, хотів спочатку стати волонтером на передовій, але не було місця. Пішов у військомат. “Куди тобі, діду? Тебе Генштаб не пропустить”, – сказали мені. Пробився лише через добровольчий рух. Взяли”, – розповів “Сивий”.

Читайте також: Термінова інформація з АТО: Відбувається зрада національного масштабу!

Джерело.

Related Post

facebook