fbpx
Події
Без ноги та пальців рук: снайперша терористів виявилася нікому не потрібною в “ДНР”

Снайпер “ДНР”, яка в боях проти сил АТО втратила ногу та шість пальців на руках, залишилася без “пенсії з інвалідності”, оскільки її викреслили зі списків “військовослужбовців республіки”.

Про це пише Gorlovka.ua.

Зазначається, що 23-річна Валентина Гетьманчук до війни жила в Макіївці і вчилася в Горлівському ПТУ на маляра-штукатура. У 2015 році дівчина виявилася в банді терориста Ігоря Безлера (Біса).

Інвалідом Гетьманчук стала в червні 2015 року, після того, як нею під час обстрілу прикрився інший терорист, і в пориві страху вистрілив їй у ліве плече. У лікарні снайперша навіть пережила клінічну смерть.

“Раптом сталося непередбачене: один із наших бійців із позивним “Довгомір” різко схопив Валентину за камуфляж і потягнув на себе, прикрившись нею, як щитом… Він сховався за жінкою! В дерево, що росло поруч, потрапила міна, і всі уламки потрапили на Валю… вона як тримала в руках автомат – так пальці уломком і зрізало! І ногу відірвало”, – наводить видання спогади іншого бойовика.

За словами одного з російських волонтерів, який передає їй гуманітарну допомогу, зараз довести і отримувати пенсію з інвалідності Гетьманчук не може, оскільки її викреслили зі списків “військовослужбовців “ДНР”. Однак, вона як і раніше обожнює “республіку”, пише бойовикам вірші і збирає гроші на протез.

Читайте також:  Іронія долі. Як терористка, їздила “укроп косить” (фото)

Джерело.

facebook