fbpx
Політика
Береза: “Самопоміч” злила вибори в Кривому Розі”

Народний депутат Борислав Береза у своєму блозі на obozrevatel.com прокоментував попередні результати виборів у міського голови Кривого Рогу.

Читайте також: ЮРІЙ ВІЛКУЛ НА ВИБОРАХ МЕРА КРИВОГО РОГУ НАБРАВ 70,9% ГОЛОСІВ, – РЕЗУЛЬТАТИ EXIT-POLL

“Якщо судити по декільком екзит-полам і спілкуванню з десантом київських журналістів, то можна вже сміливо говорити, що “Самопоміч” злила вибори в Кривому Розі.

Саме партія “Самопоміч” програла, а не Семен Семенченко, коли висунула в кандидати на посаду мера не місцевого Юрія Мілобога, а залітного “парашутиста”. Злив зараховано. Висунули того, кого захотіло керівництво партії. А не того, кого хотіли городяни, не того, за кого вже віддавали голоси і готові були проголосувати знову. Ні. І заради чого було влаштовувати весь цей спектакль, щоб так бездарно завершити фінал? Зрозуміло заради вигоди. Я не знаю заради якої саме і в якій формі її отримає партія “Самопоміч”, але в українській політиці партіям невідомий альтруїзм.

Коли я намагався домовитися з “Самопоміччю” про підтримку на виборах, то перешкодою став договірняк однієї персони з цієї партії з Кличком. “Удар” не поставив сильного кандидата у Львові, а в Києві “Самопоміч” йому підіграла.

Загалом все повторюється. Черговий договірняк, але вже в Кривому Розі. Тільки людей шкода, які повірили “Самопомічі”, які голодували, які домагалися перевиборів і які вірили, що їх не зрадять.

Партія, звичайно, зараз буде бурхливо обурюватися і все заперечувати, але результат голосування в абсолютних цифрах все показав. Я думаю, що докладніше про ситуацію напишуть завтра Ольга Москалюк та Milan Lelich.”, – написав Береза

Джерело.

Реклама