Без рубрики
Батьки зниклого Т.Познякова готові заплатити будь-яку винагороду за знайдення сина (відео)

Батьки зниклого безвісти львів’янина Тараса Познякова впевнені, що їх син живий, тому вони готові заплатити будь-яку винагороду тим, хто допоможе їм його знайти, передає кореспондент УНН.

“Я хочу попросити, щоб втручалися всі, тому що час іде, а я знаю, що він живий. Ми впевнені, що він живий і готові заплатити будь-яку винагороду за нашого сина. Дуже просимо, щоб вся інформація, яка з’являється на Facebook, телебаченні, радіо була правдивою, тому що дуже багато витрачається часу на перевірку інформації”, — сказав батько зниклого Т.Познякова.

Батьки зниклого безвісти львів’янина Тараса Познякова просять волонтерів зібратися 8 квітня о 06.00 біля кладовища дорогою на село Бобриця під Києвом, щоб продовжити пошуки їхнього сина.

Про це на сторінці у Facebook повідомила волонтер Емма Шиманович.

Вона нагадала, що на відео, яке було надано з приватних будинків, видно, що машина поїхала в бік кладовища і виїхала з цієї ділянки, затримавшись там на 1 годину 40 хв.

За її словами, пошуки будуть продовжені в лісосадильній смузі на цій ділянці і прилеглих до неї ділянок.

Нагадаємо, працівники поліції Київської області перевіряють обставини зникнення хлопця 1991 року, який автомобілем вирушив зі Львова до Києва. Оперативні служби Львівщини працюють спільно з оперативниками Київської області.

Читайте також: Нові відео подробиці загадкового зникнення львів’янина під Києвом.

Читайте також: Зниклого водія BlaBlaCar досі не знайши(Основні версії розвитку подій на 8:20 06/04/2016).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook